Авторская галерея Украинской художницы Павлусь Юлии Станиславовны «Позитивная живопись»

Аукціон в Торгово-промисловій палаті України,

Аукціон в Торгово-промисловій палаті України,Нещодавно ми інформували, що у Торгово-промисловій палаті України, напередодні Дня захисту дітей, відбувся благодійний аукціон мистецьких робіт на підтримку дітей - переселенців, які проживають у таборі «Лісова застава», що під Києвом. Організаторами події стали Торгово-промислова палата та Благодійний фонд « Національне відродження». Зібрані кошти, понад 65 000 грн. вже витрачено на нові меблі для діточок.

А сьогодні БФ «Національне Відродження» вручив сертифікат благодійника торгово-промисловій палаті України, який отримали президент ТПП України Геннадій Чижиков і перший віце-президент Палати Михайло Непран за участь у благодійній програмі «Національне Відродження. Діти України». Також були передані картини, придбані під час аукціону.
- За короткий час існування нашого фонду, а це близько року, ми вже надали допомогу багатьом нашим співвітчизникам, це не тільки дитячий табір, але і сім'ї поранених та загиблих вояків - зазначила президент фонду Інна Москаленко.

 

P.S. Для мене велика честь, взяти участь у благодійному аукціоні мистецьких робіт. Неймовірно приємно що продалася моя картина і я зможу хоч частково допомогти нашим діткам. Величезне спасибі організаторам події: Благодійний фонд «Національне відродження» та Торгово-промислова палата України. Спонсорами та партнерами проекту: Європейський офіс при ТПП України, Chamber Plaza, SAVANA, група Компаній «ЛІГА», Майдан Прес Центр. Загальна сума, яку вдалось зібрати організаторам вечора – 65 220 гривень. Усі гроші будуть витрачені на потреби дитячого табору «Лісова застава», який знаходиться у смт Димер під Києвом.

 

http://issuu.com/ukraine-911/docs/katalog

https://www.youtube.com/watch?v=O1XOyfW_RzM&feature=youtu.be

http://maidanpresscenter.com.ua/ua/news/sotsialno-kulturni/item/2145-husaka-matviia-vaisberha-otsinyly-v-20-tysiach-hryven.htmlСоздан 14 сен 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
счетчик посещений раскрутка сайта, оптимизация сайта Яндекс.Метрика